У Виноградові відбулось засідання колегії райдержадміністрації

Життя  1 квітня 2016 року, 09:16 573

31 березня, під керівництвом голови районної державної адміністрації Михайла Русанюка, відбулося засідання колегії. На розгляд колегії районної державної адміністрації було винесено три питання, а саме: про роботу управління соціального захисту населення, про роботу відділу культури райдержадміністрації та перспективи розвитку туристичної галузі в районі.

В.о начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Володимир Павицький інформував, що основне завдання управління соціального захисту населення – це забезпечення у межах своїх повноважень додержання законодавства про працю, зайнятість, пенсійне забезпечення, соціальний захист та соціальне обслуговування населення; призначення та виплата соціальної допомоги, компенсацій та інших соціальних виплат, встановлених законодавством, надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, – повідомляє Виноградівська РДА.

Членами колегії запропоновано усунути недоліки в роботі управління соціального захисту населення для покращення подальшої роботи.

Начальник відділу культури райдержадміністрації Василь Югас доповів, що робота відділу культури була спрямована на удосконалення фукціонування діючої мережі закладів культури, зміцнення їх матеріально-технічної бази, популяризацію і примноження культурних цінностей, задоволення культурних та духовних потреб населення, підтримку талановитої молоді, зміцнення та розширення міжнародних культурно-мистецьких зв’язків. Важливим  напрямком  роботи відділу культури  є  патріотичне виховання молоді.

В ході обговорення даного питання члени колегії районної державної адміністрації рекомендували активізувати роботу з надання методичної та практичної допомоги керівникам дитячих шкіл мистецтв району щодо покращення їх матеріально-технічної бази та  участі в грандових проектах і конкурсах.

Завідувач сектору туризму та транскордонного співробітництва державної адміністрації Валентина Горнецкі довела до відому присутніх, що з метою популяризації етнографічного та культурного різнобарв’я Виноградівського району, в 2015 році було взято участь в фестивалі «Коляди в старому селі», Міжнародній туристичній виставці «UITT Україна – Подорожі та туризм» та перспективи розвитку туристичної галузі в районі.

Члени колегії запропоновали оголосити конкурс для виготовлення бренду Виноградівського району, а також організувати та провести семінар-навчання для бажаючих займатись сільським туризмом на території Виноградівського району.

За результатами колегії головою районної державної адміністрації буде видано відповідні доручення.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0