Активісти "Спецконтролю" оприлюднили відео масової незаконної вирубки лісів у Міжгірському районі

Життя  3 квітня 2016 року, 09:53 1157 ФОТО, ВІДЕО

У Міжгірському районі Закарпаття продовжують безконтрольно вивозити гравій з річки та вирубувати і вивозити нечіпований ліс.

Відповідне відео, датоване кінцем березня, опублікували активісти ГО "Спеціальний контроль".

На відео чітко видно номер машини, що вивозить "незаконний" гравій, і лісовоза, який мав намір вивезти нечіповані колоди, але, побачивши, що його дії фіксують активісти, вирішив не шукати для себе проблем і поїхав порожнім. 

Все це відбувалося практично біля поліцейського блок-поста. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0
Патріот Закарпаття 03.04.2016, 10:26
Перший раз Спецконтроль висвітив тему дійсно яка заслуговує уваги. До прикладу на відео знято в селі Репинне в ур . БУРОВА. Розкрадач лісу місцевий лісник колишнього Агролісу Льопко Василь Михайлович , який не законними рубками збагачує свій добробут. Видно що за зарплату лісника купив добротний "внедорожник" та побудував Бар-сауну, в якій практично розважається лісова-маіфя Міжгірщини на чолі з Мараєю Дмитрівною очільницею місцевих лісових магнатів. Можна сказати що Льопко є правою рукою М.Д. по незаконних рубках. Цікаво чи пан Люпко В.М. приватний підприємець чи охоронник лісів. Подейкують що він два в одному суміщає, хотілось би подивити його дикларацію як посадової особи правоохоронного органу ( якщо він є охоронцем лісу). Тут поле діяльності правоохоронними органам чи вони в темі і в долі як кажуть в народі