У Виноградові відбулась Хресна Хода

Життя  4 квітня 2016 року, 10:47 557

Символічним шляхом Ісуса до місця розп’яття на Голгофі сьогодні пройшли виноградівські греко-католики.

Організатором традиційного церковного дійства стала громада місцевого Благовіщенського храму.

Наша церква розміщена на самому підніжжі Чорної гори, – каже настоятель храму о. Іван Кормош. –Тому маршрут останньої дороги Христа ми вирішили прокласти по гірському схилу, аби люди, переживаючи страждання Ісуса, й самі відчували певні труднощі сходження на гору.

14 стацій хресної дороги допомогли облаштувати працівники Виноградівського держлісгоспу. Вони ж разом із вірниками церкви проклали шлях по лісовому крутосхилу та виготовили добротні дубові хрести.

Велелюдна процесія на чолі зі священниками та деканом Виноградівського району о. Мирославом Сипком сьогодні вперше з молитвами пройшла новим гірським маршрутом хресної дороги.

Підніматися на круту гору на висоту близько ста метрів було доволі непросто, особливо літнім людям та малим дітям. Зате на вершині шляху усіх чекала приємна несподіванка – неповторна панорама міста і значної частини Затисянщини.

Тому цілком імовірно, що після певного допрацювання гірський маршрут хресної дороги дороги у Виноградові буде мати не тільки сакральне, але й туристичне призначення.

Джерело: Голос Карпат
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0