У Кінчеші не буде авторинку, – ЗМІ

Життя  4 квітня 2016 року, 11:58 764

Найвідоміший автомобільний ринок на Ужгородщині, розміщений зараз у Кінчеші, діє незаконно. Про це стверджує Коритнянська сільська рада, якій рішенням суду повернули землю під автобазаром.

Земельна ділянка, яка раніше перебувала в оренді ТОВ "ВІСТА" та використовувалася під авторинок, на підставі рішення Львівського апеляційного суду була повернута в землі запасу Коритнянської сільської ради Ужгородського району.

Ось як прокоментували ситуацію у Коритнянській сільській раді: «Станом на сьогодні, Коритнянська сільська рада Ужгородського району не приймала жодного рішення щодо передачі в оренду цієї земельної ділянки, а також не вирішувала питання щодо облаштування та функціонування авторинку».

У сільській раді стверджують, що ТОВ "Віста", в особі директора Півень В.П. всупереч рішенню суду, продовжує розміщувати авторинок у отримувати ринкову плату.

«У зв’язку з цим, Коритнянський сільський голова Бадида І.В., звернувся до правоохоронних органів, з метою вжити відповідних заходи щодо припинення незаконної діяльності ТОВ "Віста" на території Коритнянської сільської ради та не допущення в подальшому такого випадку», – кажуть у сільській раді.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0