На Тячівщині поліцейські поспілкувались із школярами Дубового

Життя  5 квітня 2016 року, 15:11 892

Днями в Дубівській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася зустріч школярів з працівниками Дубівського відділення поліції. В гості до школярів прийшли начальник патрульної поліції капітан В.Кричфалушій та старший інспектор капітан С.Габор.

Правоохоронці розповіли учням 6-10 класів про роботу поліції, зокрема про діяльність Дубівського підрозділу. Капітан Кричфалушій відзначив, що в певної категорії молоді відсутня повага до закону, перевага надається культу сили. Все більше молодих людей вживають алкогольні напої та палять. Особливу увагу старший інспектор звернув на те, що слабоалкогольні напої також заборонені для вживання неповнолітнім, – стверджує відділ комунікації ГУ Національної поліції у Закарпатській області.

Капітан Габор зауважив, що зросла кількість правопорушень серед неповнолітніх. Серед них переважають корисливі злочини (крадіжки, пограбування), хуліганські дії тощо.

Правоохоронці доступно та змістовно розповіли учням про адміністративну та кримінальну відповідальність, яка настає для дітей та їх батьків за вчинення правопорушень.

Особливу увагу працівники поліції  звернули  на вплив та наслідки вживання наркотичних засобів та психотропних речовин, профілактику вживання учнями алкогольних напоїв і тютюнопаління, пропагували здоровий спосіб життя.

Також гості розповіли цікаві факти з життя селища, ознайомили школярів зі статтями Кримінального й Адміністративного кодексів, не оминули й питання покарання батьків за неналежне виховання дітей.

Зацікавив учнів той факт, що на території Дубового встановлено багато відеокамер в різних місцях, завдяки яким є надія, що кількість порушень зменшиться.

Виступи гостей викликали в учнів велику цікавість. Школярі долучилися до діалогу, ставили питання, що їх хвилюють. Розмова була жвавою. Чимало запитань виникло і в заступника директора школи з виховної роботи Василини Холодян, на які гості дали вичерпні та змістовні відповіді.

На зустрічі було домовлено про подальшу співпрацю між школою та поліцією. Насамкінець представники поліції побажали учням завжди залишатися добрими, щирими людьми, які стануть гідними громадянами України.

Василина Холодян подякувала гостям і побажала їм успіхів у нелегкій службі.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0