Цьогоріч бюро правової допомоги відкриють у всіх районних центрах Закарпаття

Життя  6 квітня 2016 року, 09:12 672

Вже з 1 липня по всій Україні запрацює понад 400 бюро правової допомоги. На Закарпатті їх буде 13 – окрім райцентрів, бюро відкриють ще й у Чопі, Дубовому та Великому Бичкові.

Місія бюро правової допомоги – посилення правової спроможності територіальних громад. Ці бюро виконуватимуть такі функції:

– активне правопросвітництво на рівні кожної територіальної громади;

– точка доступу до електронних сервісів Мін’юсту (в подальшому – всіх державних електронних сервісів);

– надання юридичних консультацій (безоплатної первинної правової допомоги);

– прийом звернень щодо надання безоплатної вторинної правової допомоги;

– безпосереднє здійснення представництва інтересів клієнта у суді.

У новостворених бюро громадянам надаватимуть безоплатну правову допомогу – первинну (юридичні роз’яснення та консультації) та вторинну (адвоката за рахунок держави для соціально незахищених верств населення). Таку роботу уже проводять у місцевих центрах, які на Закарпатті знаходяться в Ужгороді, Мукачеві та Хусті. Нині, попри наші намагання, не всі закарпатці, особливо у віддалених селах, знають про роботу Регіонального та місцевих центрів, а завдяки бюро ми зможемо посилити правову спроможність громадян, – стверджує прес-служба Регіонального центру з надання безоплатної вторинної допомоги у Закарпатській області.

Окрім районних центрів Закарпатської області, бюро правової допомоги будуть створені також у Дубовому (Тячівський район), Великому Бичкові (Рахівський район) та Чопі (Ужгородський район).

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0