У Перечині невідомі знищили обладнання міського водозабору

Життя  9 квітня 2016 року, 09:00 651 ФОТО

Цього тижня у Перечині виявлено знищення обладнання нового міського водозабору. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив Перечинський міський голова Іван Погоріляк.

Він зауважив, що об’єкт будувався протягом 2004-2008 років, але під час головування колишнього міського голови Мирослави Гуранич водозабір не приймався в експлуатацію.

"Шостого квітня цього року працівники комунального підприємства "Комунальник" спільно із чиновниками із Закарпатської обласної державної адміністрації, знайшовши частину документації, вирішили обстежити об’єкт та розробити заходи з його запуску.

Зайшовши у приміщення, присутні побачили жахливу картину: пошкоджено майже всі щитові шафи, частину кабелів обрізано, відрізано дроти від двигунів. При чому з двигунів відвертками відкручували захисні кришки, а потім відрізали дроти. Хіба злодії мають час так робити, і це заради додаткових п’яти сантиметрів тоненьких дротів?

Про те, що це диверсія, свідчить багато фактів. По-перше: майже нічого не викрадено. Більшість кабелів залишилися на своїх місцях, відрізано й забрано лише маленьку частину. По-друге: з електричних конвекторів відрізані й викрадені кабелі, а це біля півтора метра звичайного кабелю, але самі новенькі конвектори на місці. По-третє: з двигунів зняті кришки також залишилися на підлозі", – йдеться у дописі Івана Погоріляка.

Мер Перечина також зазначив, що на території водозабору недоторканими залишились електробойлер та змішувачі води у душовій.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0