Жителька Хустщини Ганна Рошко відзначила свій 101-й день народження

Життя  10 квітня 2016 року, 22:53 655 ФОТО

Цими днями свої 101 рік відсвяткувала Ганна Рошко, жителька села  Драгово Хустського району. Життя ювілярки, за її словами, було нелегким, та вона завжди вміла йому радіти, і нині своїм життям задоволена, хоч бідувати довелось немало. Попри свій вік досі не може сидіти без діла. Працювати вже пані Ганні на городі рідні не дозволяють. А от від невеличкої допомоги по господарству не відмовляються. Кажуть, розуміють, що робота їй в радість. Донька показує, які разом з мамою тчуть доріжки. Зараз про пані Ганну піклуються діти та онуки. Пишаються, що в їх родині сьогодні такий визначний день

У свій день народження іменинниця отримала, окрім квітів та щирих побажань від рідних та друзів і особливий подарунок. Завітав до ювілярки з вітаннями від народного депутата України Василя Петьовки та побажаннями міцного здоров’я, родинного тепла, щастя, благополуччя і його помічник Михайло Штефко. Він урочисто вручив  іменинниці від народного депутата цінний подарунок – газову плиту та квіти.

Гостей пані Ганна зустрічає на подвір’ї. Рідні з ювілеєм вже привітали , тому,  несподіваному візитеру здивована. В очах старожилки сльози, на вустах усмішка. Такому потрібному в господарстві подарунку від народного депутата Василя Петьовки жінка тішиться. Каже, завжди радіє, коли до хати приходять гості. Тому старожилка запрошує в гості  і наступного року, на свій черговий день народження. 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0