Протягом минулого тижня на Закарпатті зафіксовано 45 випадків крадіжки електроенергії

Життя  11 квітня 2016 року, 11:52 468

ПАТ "Закарпаттяобленерго" інформує, що за період з 4 по 8 квітня поточного року працівниками Товариства виявлено 45 фактів крадіжок електричної енергії.

Зокрема, було складено 37 Актів про порушення Правил серед населення та 8 Актів – у юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо)., – йдеться у повідомленні прес-служби ПАТ "Закарпаттяобленерго" 

Найбільше фактів незаконного втручання в електромережі серед населення впродовж минулого тижня було виявлено у Тячівському районі (10 порушень). 

При цьому найчастіше незаконно споживали електроенергію за допомогою пошкодження та зриву пломб на приладі обліку (12 випадків). Також частим порушення було самовільне підключення через електролічильник, його пошкодження, а також вплив на роботу приладу обліку (гальмування диску електролічильника та вчинення інших дії, що призводять до зміни показів приладу обліку).

У юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо) факти крадіжок було виявлено у 5-ти районах. Так, у Виноградівському, Рахівському районах та у м. Ужгороді виявлено по 2 випадки крадіжки електроенергії. При цьому найпопулярнішим порушенням стало пошкодження та зрив пломб енергопостачальника, а також пошкодження індикаторів впливу змінного магнітного поля. 

Також упродовж минулого тижня Комісіями з розгляду актів про порушення Правил нараховано штрафів на загальну суму 279,96 тис. грн, із яких:

– у побуті – на суму 141,69 тис. грн;

– у юридичному секторі – на суму 138,27 тис. грн.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0