В області водними видами спорту займаються понад 1000 юних спортсменів

Життя  11 квітня 2016 року, 13:53 807

Про таку результативність розповів Роберт Левицький, голова Федерації водних видів спорту Закарпаття.

«Сьогодні ми стали лідерами у водних видах спорту на Україні. Більше 1000 юних плавців – це значний і високий показник. І коли ми розмовляємо зі своїми колегами з України чи Словаччини, і розповідаємо, що у нас плаванням займається більше 1000 дітей, то вони не вірять у ці цифри. Тому що, наприклад, у Кошице плаванням займається лише близько 80 дітей», – розповідає Роберт Левицький.

За словами голови обласної федерації, під час її створення у 2007 році в регіоні практично була відсутня будь-яка матеріальна база. А зараз вже почали вивчати питання використання навіть геотермальних родовищ та джерел для розвитку водних видів спорту, – йдеться у повідомленні управління молоді та спорту Закарпатської ОДА.

«У цьому питанні ми відрізняємось від усієї країни, тому що маємо Карпатський артезіанський шлейф геородовищ. На Закарпатті він цікавий тим, що йде з глибини близько 200 м. Азовський шлейф, наприклад, іде з глибини 2,5 км. Ми пропонуємо варіант розвитку Закарпаття і пропонуємо нашій міській владі та всій Україні розглядати геотермальні води як потенціал для розвитку всього регіону. Те, що бачимо сьогодні у Буковелі – приклад такої роботи. Маємо «зелені легені» та маємо геотермальні родовища. Дивлячись на досвід Угорщини, бачимо, що на геотермалах сусідня з нами країна побудувала цілу національну політику та економіку», – пояснив Роберт Левицький.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0