Заява: Москаль залишається на своїй посаді

Життя  11 квітня 2016 року, 16:06 932 ДОКУМЕНТ

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль на своїй офіційній сторінці спростував інформацію про те, що йде з посади керівника краю.

Оскільки останнім часом знову штучно інспіруються чутки про закінчення повноважень, вихід на пенсію чи переведення на інше місце роботи голови облдержадміністрації Геннадія Москаля, прес-служба ОДА повторно роз’яснює: 1 жовтня 2015 року Президент України Петро Порошенко своїм погодженням продовжив строк перебування Г.Москаля на державній службі до 7 червня 2019 року. Президент України керувався ч.3 ст.23 Закону України «Про державну службу» в редакції 1993р., згідно з яким, «державним службовцям, які займають посади першої категорії, за рішенням відповідного державного органу чи посадової особи, які здійснили їх призначення на посади, може бути продовжено перебування на державній службі після досягнення ними 65-ічного віку за їх згодою у зв’язку з потребами служби, якщо інше не передбачено законом».

Частина 2 статті 8 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» вказує: «Голови місцевих державних адміністрацій призначаються на посаду Президентом України за поданням Кабінету Міністрів України на строк повноважень Президента України». А стаття 58 Конституції України визначає: «Закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі», тобто погодження Президента України про продовження терміну перебування на державній службі є чинним і може бути скасоване тільки судом.

– Я чудово розумію, що на Закарпатті є персони, які готові на що завгодно, тільки б мене відправили на пенсію чи перевели на інше місце роботи – хоч на підвищення, хоч за кордон, тільки не Закарпаття, –  заявляє Г.Москаль. –  А так званий громадський активіст Данацко уже взявся підшуковувати  людей, ладних пікетувати адміністрацію, щоб забрали Москаля! Мушу розчарувати цих персон – я залишаюся на своєму робочому місці, не йду ні на пенсію, ні на інше місце роботи, а буду працювати головою Закарпатської ОДА до закінчення повноважень Президента України. З цим фактом доведеться змиритися, а якщо він комусь не до вподоби, хай звертається у Вищий адміністративний суд України.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0