У Мукачівській ЦРЛ гряде скорочення лікарів та зменшення ліжкомісць

Життя  12 квітня 2016 року, 11:42 2719

З грудня в Мукачеві старувало реформування медичної галузі. Про деталі цього процесу розповіла начальник управління охорони здоров’я Мукачівського міськвиконкому Любов Мандзич під час прес-конференції, – інформує Мукачівська міська рада.

«Було обговорено кроки щодо реформування ЦРЛ та вузлової лікарні. Останню приєднано до райлікарні. Ми дійшли до висновку, що стаціонарні відділення будуть саме в ЦРЛ, а у вузловій лікарні буде лише денний стаціонар та цехова служба. Щодо працевлаштування фахівців вузлової лікарні – це питання теж вже вирішено, всім було запропоновано роботу. Єдине, що не можемо працевлаштувати пенсіонерів. Ми даємо дорогу молодим лікарям», – зазначає Любов Мандзич.

Другий етап – оптимізація ліжкового фонду. В ЦРЛ більше на 50 ліжкомісць більше, ніж передбачено чинними нормативами. «Ми провели моніторинг, і з’ясували, що щоденно 100 ліжок не обслуговуються через відсутність пацієнтів. Тому кількість ліжкомісць буде скорочено. Також упорядковується штатна чисельність. У багатьох відділеннях є більше спеціалістів, ніж це передбачено штатним розписом. Є відділення, де чимало лікарів працюють на чверть ставки. Це стосується в першу чергу пологового та гінекологічного відділеннь. Тому тут буде скорочено 12 посад, і в першу чергу це стосується пенсіонерів», – констатує керівник відділу.

«Щодо стоматологічної поліклініки залишається дитяча стоматологія, залишається ургентна допомога цілодобова, а також залишається 8 посад стоматологів. 9 ставок буде скорочено – їм пропонують працювати на госпрозрахунковій основі, але лікарі відмовляються. Зрозуміло, що в нас розвинена приватна стоматологія, тому питань з працевлаштування не буде», – каже Любов Мандзич.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0
Злий Мукачівець 12.04.2016, 20:01
де-бі-ли. другого слова не знаю як охарактеризувати владу. то шо врачі там галімі то понятно. но нашо скорочувати койкоміста. люди ж все більше хворих. оби більші взятки ще були?
Михаил Строин 12.04.2016, 17:56
Так так зараз пенсіонери нікому не потрібні.Пропрацюєш все життя і тебе на помийку.