Незаконна вирубка лісів на Закарпатті: скільки прокуратура відкрила кримінальних справ

Життя  15 квітня 2016 року, 13:33 2256 ІНФОГРАФІКА

Останнім часом в області просто кричущими стали випадки незаконних і досить масштабних рубок лісів. Мешканці гірських районів публікують вражаючі фото Карпат, які «лисіють» на очах, і лісовозів з крупною деревиною, які проїжджають по Закарпаттю майже кожного дня. Екологи б’ють на сполох: такі «санітарні рубки» точно нагадають про себе великим лихом.

Ужгородський прес-клуб зібрав інформацію про кількість порушених кримінальних справ за фактами незаконної рубки лісу. Однак, ці цифри – точно не описують загальну картину, – йдеться у повідомленні мультимедійного відділу Ужгородського прес-клубу.

За даними прокуратури Закарпатської області, у 2015 році загалом кількість кримінальних правопорушень щодо незаконної порубки лісу за ст. 246 КК України  склала 139. Найбільше незаконних рубок відбулося у Тячівському (29) та Рахівському (20) районах. «Не відстає» і Хуст – 19 кримінальних проваджень. Мукачівський район – 16 справ, Великоберезнянький та Міжгірський – по 10. Решта районів – менше десяти.

У цьому році на Закарпатті правоохоронці порушили уже 52 кримінальні провадження щодо незаконної порубки лісу за ст. 246 КК України (станом на 17.03.2016). Найбільше справ відкрито у Міжгірському районі (13), Рахівському та Тячівському (по 8). Великоберезнянський та Мукачівський райони мають по 5 кримінальних проваджень щодо вирубки лісу. Воловеччина та Перечинщина – по три.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0