Москаль прийшов на суд, який розглядає позов проти Мукачівської міськради

Життя  15 квітня 2016 року, 16:50 804

Голова ОДА взяв участь у судовому засіданні, яке розглядає позов проти Мукачівської міськради щодо фінансування профтехучилищ. 

"У п’ятницю (15.04) Геннадій Москаль взяв особисту участь у судовому засіданні Мукачівського міськрайонного суду, який розглядає позов Закарпатської ОДА до Мукачівської міськради щодо фінансування трьох мукачівських професійно-технічних навчальних закладів (ПТНЗ). Як уже неодноразово повідомлялося, Мукачево залишається єдиним містом обласного значення, яке відмовляється фінансувати ПТНЗ з міського бюджету, як це передбачено бюджетним законодавством. У результаті заборгованість по зарплатах, стипендіях, за енергоносії тощо за перший квартал у цих закладах перевищила 4,3 мільйона гривень", – йдеться на офіційному сайті очільника ОДА.

На початку засідання Г.Москаль звернувся з клопотанням залучити до розгляду справи як третю сторону директорів ПТНЗ, а також департамент освіти і науки та департамент фінансів ОДА. Це було задоволено, натомість клопотання представника Мукачівської міськради залучити до розгляду справи Міністерство освіти й науки України суд відхилив.

– Ми хочемо через суд примусити Мукачівську міськраду виконати закон і профінансувати училища, зазначає Г.Москаль. – Так, як це зробили інші міста обласного значення на Закарпатті – Ужгород, Хуст і Берегово. Дії мукачівської влади, яка залишила дітей-сиріт без харчування, а персонал без зарплат, не тільки незаконні з точи зору права, але й аморальні з точки зору елементарної етики. Якщо питання не вирішити у стислі терміни, воно знову призведе до загострення соціальної напруги з блокуванням траси та пікетуванням ратуші. Сподіваюся, міська влада в Мукачеві це розуміє…

Наступне судове засідання за клопотанням Г.Москаля відбудеться 21 квітня за участі директорів профтехучилищ та керівництва двох департаментів ОДА.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0