Ужгородські студенти вшанували пам’ять жертв аварії на Чорнобильській АЕС

Життя  19 квітня 2016 року, 08:39 1423

18 квітня 2016 р. в Ужгородському торговельно-економічному коледжі відбулися заходи з приводу 30-річчя аварії на Чорнобильській АЕС. Тематичну виховну годину «Чорнобиля гіркий полин» підготували та провели викладач екології Еріка Огарь та викладач біології Любов Касарда.

Ведучі Діана Риган та Христина Пичкар розповіли присутнім про причини катастрофи, а також зачитали поезії про Чорнобильське лихо:

Чорнобиля гіркий полин
На серце ліг незримо й тяжко,
І пливе над землею дзвін
Із тихим стогоном протяжно.

Студенти Анатолій Ватраль та Мар’ян Можар розповіли присутнім про наслідки аварії, про вплив радіації на живі організми, про променеву хворобу тощо, повідомила викладач УТЕК КНТЕУ Вікторія Павлик.

Присутні переглянули відеосюжет про життя в сучасній 30-кілометровій зоні відчуження. Навіть зараз там проживають люди. Студенти та викладачі могли побачити особливості їхнього життя після катастрофи.

Олександр Ігнацевич та Інесса Моргулець згадали імена перших героїв, що загинули, ліквідовуючи наслідки аварії. Присутні вшанували пам’ять жертв хвилиною мовчання.

Студентка І курсу спеціальності «Бухгалтерський облік» Тетяна Конюк підготувала і показала презентацію «Чорнобиль сьогодні і в майбутньому», в ході якої були охарактеризовані кроки, які необхідно зробити Україні, щоб остаточно подолати наслідки катастрофи. Студентка відмітила, що хоч і пройшло 30 років, та тема Чорнобилю є актуальною як для нашої держави, так і для всіх європейських країн.

Людство на сучасному етапі має в руках такі потужні інструменти, що може знищити всю природу і себе. Тому люди мають бути у своїх діях особливо уважними і відповідальними. Ми повинні пам’ятати уроки своєї історії та робити з них висновки. Маємо поважати пам’ять про тих людей, що віддали свої життя, рятуючи інших. Такі ідеї були лейтмотивом всього навчально-виховного заходу.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0