Учасниці конкурсу "Найгарніша дівчина Закарпаття" розповіли про себе та свої захоплення

Життя  20 квітня 2016 року, 07:50 8363

Вже третій день триває голосування за найгарнішу дівчину краю. Більше 1600 користувачів соцмережі "Вконтакті" вже встигли віддати свої голоси за конкурсантку, яка їм сподобалась.

Організатори конкурсу, інтернет-видання "PMG.ua" та газета "Панорама", вирішили трохи розповісти про дівчат-красунь.

Загалом сім представниць чарівної половини людства беруть участь у фінальному голосуванні.


 Сінчак Руслана


Дівчині 18 років. Вона навчається в УжНУ на медичному факультеті. Як зізнається сама конкурсантка, вона любить фотографуватись.

«Прагну стати хорошим лікарем, хорошою дружиною та мамою. Люблю займатись спортом, весь вільний час провожу в спортзалі», – зазначає Руслана в коментарі виданню.

Слід відмітити, що дівчина займала перші місця з легкої атлетики на обласних змаганнях, а також з волейболу. У 2015 році брала участь у конкурсі краси «Міс Мукачево», але до фіналу так і не дійшла.

Також з дитинства вона займається сучасними танцями та вокалом.


 Крупицька Христина


Як відгукується про себе сама Христина, вона є життєрадісною.

В даний момент дівчина навчається, веде активний спосіб життя, займається собою.

«Моє хобі – це танці, мої плани на майбутнє – це здобути професію, отримати престижну роботу, а згодом стати щасливою дружиною і чудовою мамою», – зазначає конкурсантка.

Її життєве кредо: життя – це боротьба.


 Волощук Тетяна


Конкурсантка в даний час є студенткою 2 курсу, навчається на технолога харчової продукції, любить готувати різні страви.

«Весь свій вільний час приділяю кухні, – зазначає Тетяна. – Пізніше, коли закінчу навчання, хочу поїхати в різні країни світу зі своєю коханою людиною. Дуже люблю фотографуватися. Можна сказати, я без фото не можу жити. Можливо це і смішно звучить, але це правда… Дуже люблю дивитися різні мелодрами і сама мрію знятися у них».


 Галюлько Вероніка


Вероніка є студенткою Ужгородського національного університету, навчається на факультеті туризму. Дівчині 20 років, любить активний відпочинок, зокрема кататись на велосипеді.


 Данканич Ангеліна


«Мені 15 років, навчаюся в 9 класі, займаюсь спортом, легкою атлетикою, позаду мене 4 роки командної гри у волейбол, 2 школи танців», – розповідає про себе Ангеліна.

Учасниця конкурсу зізнається, що обожнює малювати. Дівчина приймала участь в різних змаганнях.  Вже певний час займається стрільбою, також бере активну участь в змаганнях, які часто проводять у Великих Лучках.

Тетяна має неабиякі знання з інформатики. Свого часу вона на олімпіаді зайняла 2 місце.

«Я позитивна людина, люблю спілкуватися з цікавими і розумними людьми. Для себе я сформувала мету по життю – завжди отримувати саме те, чого я хочу і з будь-якими силами дійти до кінця та бути кращою з кращих», – каже конкурсантка.


 Горзей Габріелла


Дівчина-конкурсантка зараз навчається в училищі, вивчає угорську мову, займається спортом.

«Знімаю відео з другом, виставляємо в мережу YouTube», – додає Габріелла.

Життєве кредо: добиватися своєї мети в житті і нічого не боятись.


 Кудрей Гелена


«Навчаюсь я в УжНУ, спеціальність – політологія. Навчання поєдную з роботою в Іршавській РДА», – каже про себе конкурсантка.

Також дівчина зазначає, що любить тварин і має домашнього собаку на ймення Ніка.

«Мрію про власне авто, житло і купу грошей, а ще стрибнути з парашутом! Сон – для мене це святе, я можу спати і 3 доби підряд. Завжди говорю те що думаю. Вважаю, що краще гірка правда, ніж солодка брехня», – каже Гелена.

Свій голос за одну із конкурсанток Ви маєте змогу віддати, перейшовши за цим посиланням.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0