Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 312 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 15 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 15 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 13 800+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2000+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Міжнародна Торгова Палата уклала угоду із Закарпаттям

Міжнародна Торгова Палата уклала угоду із Закарпаттям

Закарпатська ОДА в особі голови Геннадія Москаля та Український національний комітет Міжнародної Торгової палати (ІСС Ukraine) в особі Генерального Секретаря Володимира Михайлова уклали угоду про співробітництво та координацію діяльності. Церемонія підписання відбулася сьогодні, 20 квітня.

ВІДЕО ДНЯ

Згідно з документом, сторони здійснюватимуть співробітництво для покращення бізнес-клімату у Закарпатській області та створення сприятливих умов для надходження інвестицій розвитку взаємовигідних економічних зв’язків українських підприємств і організацій області з зарубіжними партнерами із використанням можливостей Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати, – стверджує прес-служба Закарпатської ОДА.

"Основні завдання нашої організації на території держави спрямовані на дотримання правил, норм, стандартів, етики ведення сучасного міжнародного бізнесу, захист інтересів вітчизняного виробника на ринках зарубіжних країн, збільшення потоків іноземних інвестицій в Україну, – повідомив Володимир Михайлов, наголошуючи на взаємовигідності співпраці. – Наше завдання на Закарпатті створити належні умови не лише для тих інвесторів, які нині присутні в області, але й тих, які планують прийти в край".

Реклама

– На Закарпатті сьогодні працюють ті підприємства з іноземними інвестиціями, які прийшли в область під час дії спеціальної економічної зони більше десяти років тому, – зазначив Геннадій Москаль, окреслюючи ситуацію в області. – Нині інвестору теж потрібні певні преференції у сплаті податків, на ставках ПДВ при ввозі обладнання тощо. На жаль, поки всі наші намагання покращити ситуацію в цьому напрямку вкраї знайшли відмову в столиці.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно