Міжнародна Торгова Палата уклала угоду із Закарпаттям

Життя  20 квітня 2016 року, 14:54 612

Закарпатська ОДА в особі голови Геннадія Москаля та Український національний комітет Міжнародної Торгової палати (ІСС Ukraine) в особі Генерального Секретаря Володимира Михайлова уклали угоду про співробітництво та координацію діяльності. Церемонія підписання відбулася сьогодні, 20 квітня.

Згідно з документом, сторони здійснюватимуть співробітництво для покращення бізнес-клімату у Закарпатській області та створення сприятливих умов для надходження інвестицій розвитку взаємовигідних економічних зв’язків українських підприємств і організацій області з зарубіжними партнерами із використанням можливостей Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати, – стверджує прес-служба Закарпатської ОДА.

"Основні завдання нашої організації на території держави спрямовані на дотримання правил, норм, стандартів, етики ведення сучасного міжнародного бізнесу, захист інтересів вітчизняного виробника на ринках зарубіжних країн, збільшення потоків іноземних інвестицій в Україну, – повідомив Володимир Михайлов, наголошуючи на взаємовигідності співпраці. – Наше завдання на Закарпатті створити належні умови не лише для тих інвесторів, які нині присутні в області, але й тих, які планують прийти в край".

– На Закарпатті сьогодні працюють ті підприємства з іноземними інвестиціями, які прийшли в область під час дії спеціальної економічної зони більше десяти років тому, – зазначив Геннадій Москаль, окреслюючи ситуацію в області. – Нині інвестору теж потрібні певні преференції у сплаті податків, на ставках ПДВ при ввозі обладнання тощо. На жаль, поки всі наші намагання покращити ситуацію в цьому напрямку вкраї знайшли відмову в столиці.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0