Олексій Фазекош: "У нас спільні задачі"

Життя  21 квітня 2016 року, 20:43 770 ФОТО

Сьогодні Закарпаття знову відвідав Президент Асоціації адвокатів України Олег Рачук. З новопризначеним керівником Закарпатського відділення ААУ Мирославою Пилипчинець вони провели ряд зустрічей в навчальних закладах Закарпаття, виробивши спільні теми для співпраці.

"Зустрівся з Олегом Рачуком і я, як керівник регіонального органу адвокатського самоврядування. Стосовно нашої позиції на Закарпатті, ми її вже окреслювали неодноразово. Повторю ще раз: в нашому краї діють багато громадських організації, об’єднуючи адвокатів та юристів. Але всі адвокати Закарпаття є членами Національної асоціації адвокатів України, тобто однієї адвокатської спільноти. Тому і завдання у нас одне – перетворення адвокатури України в справді незалежний, самоврядний, ефективний правозахисний інститут.

Крім того мені було дуже приємно отримати черговий номер бюлетеню Асоціації адвокатів України на першій сторінці якого є надзвичайно чарівна, інтелігентна жінка та високопрофесійний адвокат Зоя Ярош. До речі, вона мені його підписала, цитую: «Алексею Андреевичу с любовью и наилучшими пожеланиями». Мені дуже приємно", – зазначив Олексій Фазекош.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0