З нагоди 30-ї річниці аварії на ЧАЕС мукачівські чорнобильці зустрілись за круглим столом

Життя  22 квітня 2016 року, 21:35 681 ФОТО

26 квітня світ відзначає трагічну дату – День пам’яті Чорнобильської трагедії. Це спомин про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, військовослужбовців, медиків та інших громадян, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Подвиг цих людей записано до літопису людської мужності і він назавжди залишиться у пам’яті українського народу.

З нагоди 30-ї річниці аварії на ЧАЕС сьогодні у малому залі міськвиконкому відбулась традиційна зустріч мукачівських чорнобильців, яка постійно проходить напередодні чергової річниці аварії на Чорнобильській АЕС, – інформує відділ внутрішньої політики Мукачівського міськвиконкому.

За участі секретаря міської ради Івана Маняка, начальників управлінь та відділів міськвиконкому, представників медичної галузі та ветеранів-ліквідаторів із громадської організації “Союз Чорнобиль України”. провели засідання круглого столу, на якому обговорили першочергові проблеми, а наостанок найактивніших учасників організації нагородили почесними грамотами та цінними сувенірами.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0