25 правоохоронців з Іршавщини брали участь у ліквідації аварії на ЧАЕС

Життя  26 квітня 2016 року, 10:22 645

З нагоди 30-ї річниці катастрофи у Чорнобилі відбулась зустріч працівників Іршавської поліції з пенсіонерами ОВС – учасниками ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

До гостей звернувся начальник Іршавського відділення поліції підполковник Юрій Огняник. Він відмітив, що масштаби Чорнобильської катастрофи могли б бути набагато більшими, якби не мужність ліквідаторів, – повідомляє відділ комунікації ГУ Національної поліції у Закарпатській області.

Очільник іршавської поліції, а також начальник Іршавського райвідділу ДСНС підполковник Іван Мошкола та голова ради ветеранів та пенсіонерів Іршавського відділення поліції Михайло Станинець нагородили знаком народної пошани «За громадянський подвиг» ліквідаторів аварії на ЧАЕС Івана Ваколю, Петра Штефаньо, Федора Бряника, Івана Граба, Василя Соломку та пожежника Юрія Свистака. Останній, працюючи пожежником у Київській області, потрапив до Чорнобиля у перші ж години після вибуху на атомній електростанції.

Заступник голови ради ветеранів та пенсіонерів району Василь Микита зачитав указ Президента України про присвоєння пенсіонерам ОВС-учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС спеціальних звань. Так, звання полковника присвоєно Івану Грабу,   Федору Брянику, Петру Енеді, капітана - Юрію Тодавчичу, Михайлу Феєру, Петру Штефаньо, Йосипу Ляху, Михайлу Білогорці, Василю Звонарю, Івану Миговичу. А Василю Ломазі, Івану Миговичу та Михайлу Білогорці вручено ще й почесні грамоти.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0