У Карпатах заблукали туристи з Харківщини

Життя  28 квітня 2016 року, 23:35 734

Учора на Закарпатті, у Рахівському районі поблизу населеного пункту Богдан заблукала група туристів з Харкова. Туристичний маршрут по якому рухалися п’ятеро чоловіків та жінка проходить у безпосередній близькості до кордону України з Румунією. Туристи внаслідок втрати орієнтування, потрапили до сусідньої Румунії, де їх помітили прикордонники та повернули до України.

З особами, яких доставили до відділу прикордонної служби "Богдан", проведено повторний інструктаж та визначено час виходу на зв’язок з прикордонниками, – зазначає прес-служба Мукачівського прикордонного загону.

Керівництво Мукачівського прикордонного загону звертається до усіх бажаючих здійснити туристичні подорожі по маршрутам, які проходять у безпосередній близькості до державного кордону, з проханням дотримуватись встановленого порядку туристичних переходів. Звертаємо увагу, що туристичні подорожі в межах контрольованого прикордонного району проводяться тільки після інформування Мукачівського прикордонного , у зоні відповідальності якого провадиться така діяльність, із зазначенням початку і строку її провадження, прізвища, імена та по батькові осіб, що провадитимуть діяльність. Інформування здійснюється письмово не пізніше ніж за 24 години до початку провадження такої діяльності, зокрема за допомогою факсимільного зв’язку або електронної пошти.

З метою уникнення фактів втрати орієнтування на місцевості та потрапляння у небезпечні ситуації прикордонники рекомендують старшим туристичних груп уточнювати маршрути руху та мати карту місцевості з контрольними точками виходу на зв’язок.  Особі чи туристичній групі, яка рухається за тим чи іншим маршрутом поблизу кордону обов’язково дотримуватись вимог інформаційних знаків розташованих вздовж лінії державного кордону.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0