Одна із комісій Мукачівської міськради отримала більше повноважень

Життя  4 травня 2016 року, 09:20 578

Комісії з питань законності, регламенту, депутатської етики, оборонної роботи та надзвичайних ситуацій додали повноважень.

На черговій сесії Мукачівської міськради депутати схвалили проект рішення «Про визначення постійної комісії по здійсненню контролю за дотриманням вимог статті 59-1 “Конфлікт інтересів” Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, – інформує Мукачівська міськрада.

На комісію покладено повноваження по здійсненню контролю за дотриманням вимог статті 59-1 «Конфлікт інтересів» Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та надання особам визначених у частині 1 ст. 59-1 консультацій та роз’яснень щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, поводження з майном, що може бути неправомірною вигодою та подарунками.

Також внесено доповнення до Положення про постійні комісії Мукачівської міської ради 7-го скликання затвердженого рішенням 1-ї сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання № 12 від 05.11.2015р. «Про Положення про постійні комісії Мукачівської міської ради 7-го скликання».

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0