Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 308 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 16 000+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 15 100+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1800+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • Керуючий Мукачівської єпархії прийняв участь у хіротонії нового архієпископа Пряшівського і Словацького

Керуючий Мукачівської єпархії прийняв участь у хіротонії нового архієпископа Пряшівського і Словацького

Керуючий Мукачівської єпархії прийняв участь у хіротонії нового архієпископа Пряшівського і Словацького
З  благословення Блаженнішого Володимира митрополита Київського і всієї України керуючий Мукачівської єпархії прийняв участь у хіротонії нового архієпископа Пряшівського і...
ВІДЕО ДНЯ

З  благословення Блаженнішого Володимира митрополита Київського і всієї України керуючий Мукачівської єпархії прийняв участь у хіротонії нового архієпископа Пряшівського і Словацького.

Напередодні інтронізації в кафедральному соборі міста Пряшева був звершений чин наречення архімандрита Ростислава во архієпископа, який очолив Блаженніший Христофор архієпископ Пражський митрополит Чеських земель і Словакії. В торжествах брали участь високопреосвященніший Георгій архієпископ Михайловський і Кошицький (Словаччина), високопреосвященніший Феодор архієпископ Мукачівський і Ужгородський (Україна), преосвященніший Порфірій єпископ Єгерський (Сербія), преосвященніший Паісій єпископ Горловський (Польща) та преосвященніший Іоаким єпископ Годоницький (Чехія). 18-го листопада в кафедральному соборі звершилось рукоположення архімандрита Ростислава.

Реклама

Велика кількість духовенства, вірників єпархії та гостей з Чехії, Словаччини, України та інших держав зібрались на торжества присвячені інтронізації Словацького архієрея.

Архієпископ Феодор вітаючи владику Ростислава відмітив історичне та духовне єднання двох братських єпархій, які в історичному контексті іменувалися «Мукачево-Пряшівською Православною єпархією».

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно