Начальник обласного управління розповів, чи варто звинувачувати лісівників у всіх вирубках

Життя  5 травня 2016 року, 11:00 766

Вчора, 4 травня, начальник Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Мурга зустрівся з активістами та журналістами Ларисою Ступак та Іваном Данацко.

Активісти порушили кілька питань у роботі лісового управління, які в них, як і в кожного закарпатця, наболіли: чи дійсно знищуються карпатські ліси, хто призначає, які ліси рубати, а які ні, чи відновлюються ділянки, де були суцільні санітарні рубки та рубки головного користування й яка подальша доля дров у вагонах, затриманих активістами у Чопі, – зазначає прес-служба Закарпатського ОУЛМГ.

Також громадські діячі та журналісти, зокрема, вимагали покарання винних за кожну виявлену в майбутньому незаконну рубку. У тому що ніхто не омине покарання в межах чинного законодавства запевнив їх і начальник управління лісового та мисливського господарства Закарпаття Валерій Мурга.

Стосовно питання рубок і лісовідновлення, Валерій Мурга вкотре наголосив: поважає думку кожного, і підтримує всіх, хто турбується про долю лісів адже, як лісівник, який все життя попрацював у цій галузі, сам бореться з кожним, хто рубає здоровий ліс і не прикладає руки до його відновлення, але зауважив:

– Воля народу і контроль за роботою лісівників – це позитивні кроки в свідомості суспільства. Тому при лісовому управлінні й була створена Громадська Рада. Однак звинувачувати лісівників у всіх вирубках недоречно. Треба спочатку розібратися чому і хто рубав і кому підпорядковуються ліси, а вже потім проявляти свою позицію щодо підтримки чи не підтримки лісівників.

Відтак, керманич управління звернувся до представників громади з проханням бути толерантними та відновити ліс разом під час спільної акції, яка відбудеться на наступному тижні й закликав долучитися до неї всіх бажаючих.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0