У Закарпатському лісгосподарстві стверджують: вирубка лісу на території Червоної Гори є доцільною

Життя  5 травня 2016 року, 12:33 921

Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства вважає, що тема збереження Карпатських лісів є надзвичайно актуальною і потребує об’єктивного, фахового, неупередженого і правдивого висвітлення.

Так, останнім часом на будь-яку інформацію про вирубку лісу громадяни реагують гостро, адже всім відомо, що деревина вивозиться. Але вона транспортується через територію краю за кордон не тільки з Закарпатської, але й із Львівської та Івано-Франківської областей. Натомість усі ділянки, на яких відбуваються рубки, здійснюється й лісовідновлення, – повідомляє прес-служба Закарпатського ОУЛМГ.

Щодо останньої інформації (територія на Червоній горі, що на Мукачівщині),про яку йдеться в ЗМІ, то ця ділянка представляла собою суцільну санітарну рубку в Мукачівському лісництві ДП «Мукачівське ЛГ», яка проводилася у минулому році в кварталі 10 виділ 13 площа 3,9 гектара згідно лісорубного квитка №451304 від 17 липня. Виписаний лісорубний квиток на підставі Акту обстеження, яке проводилося 10 липня та Дозволу ЗОУЛМГ №03-29-1094 від 13 липня.

На цю ділянку було надано відстрочення на заготівлю деревини до 31 травня цього року. На даний момент рубка в стадії завершення, вона була доцільною.

На свіжовирубаній ділянці площею 3,9 гектари лісівники одразу ж заклали новий ліс. Висадили 21 тисячу саджанців дуба.Поряд ще залишилася ділянка ялинового лісу площею три гектари, в якому теж багато всохлих дерев.

– Якщо дерева вже пошкоджено шкідником – це означає, що дерево хворе і за рік-два стане сухим. Цю ділянку лісу теж потрібно вирубувати і засаджувати по-новому. Так ми постійно і робимо, – каже директор ДП «Мукачівське ЛГ» Василь Анталовський.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0