У мукачівських школах встановлюватимуть 3D лабораторії

Життя  6 травня 2016 року, 08:35 863 ФОТО

Як працюють новітні технології змогли побачити представники делегації Мукачева, які побували в угорському місті Добош, зокрема місцевому училищі ім. Жужани Кошут. Угорці готові провести підготовку наших педагогів працювати з такими лабораторіями, - про це було домовлено в ході візиту делегації.

3D лабораторію заклад отримав з Великобританії в рамках грантового проекту. Завдяки лабораторії можливо проводити теоретичні та практичні заняття з біології, фізики, хімії, географії та інших предметів. При цьому одна 3D лабораторія одночасно заміняє кілька навчальних обладнань для кабінетів, – інформує Мукачівська міська рада.

Лабораторії вже цього року почнуть встановлювати в найбільших школах Мукачева.

Водночас буде активізовано співпрацю училища та Мукачівської ЗОШ №3 ім. Ф. Ракоці II, яка триває не один рік. Училище веде підготовку будівельників, перукарів, офіціантів, електриків, продавців. За словами керівника закладу Пийтера Штейгнера лабораторія, яку вони отримали 5 років тому стала незамінною в навчальному процесі. В закладі навчається 670 студентів, і більшість часу приділяється саме практичним заняттям.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0