Представники ДФС спростували заяву Москаля про звільнення керівника Закарпатської митниці

Життя  6 травня 2016 року, 15:32 824

Виконуючий обов’язки голови Закарпатської митниці Володимир Колесніков з 27 квітня перебуває на лікарняному, його ніхто не звільняв. Про це заявила заступник начальника управління інформполітики ДФС Ірина Хівренко.

Вона каже, що в період 28-29 квітня, коли Колесніков пішов на лікарняний, його обов’язки виконував Олександр Гребьонкін.

"З приводу заяв, що лунають. Володимир Колесніков очолює Закарпатську митницю з вересня минулого року. На сьогодні з 27 квітня поточного року він перебуває на лікарняному. У зв’язку з тимчасовою непрацездатністю Колеснікова у період з 28 по 29 квітня, виконанням обов’язків керівника закарпатської митниці покладалось на його заступника Олександра Гребьонкіна. Впродовж цього часу,  виконанню обов’язків начальника закарпатської митниці на інших посадових осіб не покладалось. Хочу зазначити, що всі призначення керівного складу, в тому числі і митниць фіскальною службою відбуваються згідно з чинним законодавством. На сьогодні нових призначень керівника закарпатської митниці не було, митниця працює у штатному режимі", – сказала Хівренко.

Раніше повідомлялося, що голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль вирішив піти у безстрокову відпустку і висунув умови для свого повернення на пост. Зокрема, він заявив, що повернеться, коли "на посаду начальника Закарпатської митниці повернуть Володимира Колеснікова, і коли в Києві перестануть розглядати Закарпаття, як полігон для політичних торгів і експериментів".

Нагадаємо, Москаль у відкритому листі звернувся до прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з проханням подати Президенту Петру Порошенку подання про його звільнення з посади. Причиною цього Москаль назвав протидію його боротьбі з "сигаретною мафією" в регіоні. Зокрема, за його словами, рішення про зміну начальника Закарпатської митниці не було узгоджено з ним і було зроблено в інтересах "сигаретної мафії", що займається контрабандою тютюнових виробів в країни ЄС.

Джерело: 112 Україна
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0