У Мукачеві оновлюватимуть систему водопостачання

Життя  10 травня 2016 року, 10:45 951

Міські депутати схвалили Програму реформування та розвитку водопровідно-каналізаційного господарства на території міста Мукачево на 2016-2020 роки. Програма спрямована на розв’язання однієї з найважливіших соціальних проблем міста Мукачево – забезпечення споживачів послугами водопостачання та водовідведення в достатній кількості, з високою якістю, за оптимальних, економічно обґрунтованих тарифів, які забезпечують беззбиткове функціонування ММКП "Мукачівводоканал".

Наразі вода в місті подається з 8 водозаборів, з них 5 – в межах міста, 3 – за межами міста. На сьогодні, за попередніми розрахунками, отримують воду цілодобово 13,570 тисяч осіб (20%), за графіком – 56,135 тисяч осіб (80%), –констатує Мукачівська міська рада.

Коштом програми буде розроблено гідравлічні моделі водопровідних мереж, проект розширення та реконструкції системи водопостачання, реконструкція та капітальний ремонт зношених на 100% аварійних мереж водопроводу, упровадження автоматизованої системи контролю за напорами у водомережі міста.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0