На Ужгородщині в честь воїнів Другої світової війни висадили дерева

Життя  11 травня 2016 року, 09:13 520 ФОТО

Учора на найвищій горі Ужгородщини – Маковиці лісівники ДП "Ужгородське ЛГ" разом із представниками духовенства та влади висаджували молоді дерева.

Участь у заході взяли керуючий Мукачівською Православною єпархією – Високопреосвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський, директор ДП "Ужгородське ЛГ" Василь Кий, депутати Закарпатської обласної ради Василь Кошеля та Мирон Помпель, голова Ужгородської РДА Руслан Чорнак, лісівники, благочинний Середнянського благочиння протоієрей Володимир Мучичка та священнослужителі Мукачівської єпархії, – повідомляє прес-служба Закарпатського ОУЛМГ.

Захід приурочено до Дня перемоги у Другій світовій війні. Так в Анталовецькому лісництві висадили дерева. Загальна кількість рослин символічна. 45 саджанців ялиці білої - саме в 1945 році закінчилася кровопролитна війна.

Перше дерево на висоті 979 метрів посадили директор ДП "Ужгородське ЛГ" Василь Кий та Високопреосвященнійший Феодор.

– Мені як представнику влади дуже приємно брати участь у такій благородній справі. Такий добрий приклад, який демонструє представники духовенства та лісомисливського господарства, робить наших людей добрішими, кращими, милосерднішими один до одного. Надихає на хороші справи. Особливо збереження та відновлення лісів для майбутніх поколінь, – зазначив Мирон Помпель.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0