Схему дорожнього руху Мукачева розробляють угорські експерти

Життя  11 травня 2016 року, 12:01 529 ФОТО

В Мукачеві працюють експерти з Угорщини, які продовжують розробляти схему організації дорожнього руху в місті. Сьогодні в міській раді відбулася зустріч міського голови Андрія Балоги з Горватом Фріддєшем, угорським інженером дорожнього господарства, експертом з планування та організації руху. Участь в нараді також взяли й перший заступник міського голови Ростислав Федів, заступник міського голови Едуард Барчій, депутат облради Ернест Нусер.

В місті назріла проблема розробки програми організації руху, адже за останні роки кількість транспорту в місті суттєво зросла. Тому для цього запрошено експертів з Угорщини, які аналізують ситуацію в місті, – повідомляє Мукачівська міськрада.

Фахівцями буде визначено, де існують проблемні питання з місцями для паркування, де стається найбільше аварій. Також буде визначено місця, де будуть зупинки для автобусів, де можливо облаштувати перехрестя з круговим рухом. Також планують розвивати дорожній рух мікрорайонів міста, адже центр міста має стати більше місцем для пішоходів – туристів, відпочивальників.

До кінця тижня фахівці працюватимуть в Мукачеві над розробкою системи дорожнього руху в місті.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0