У Чинадіївському замку створять інсталяцію з 30 тисяч троянд

Життя  12 травня 2016 року, 16:45 573

Цими вихідними, 14-15 травня, у Чинадіївському замку Сент-Міклош відбудеться унікальний фестиваль квітів «Кохання в Сент Міклош».
Захід організовує Асоціація Українських Флористів за сприяння родини Бартошів.

«Квіткових фестивалів на території нашої країни не так вже і багато. В Європі ця практика більш поширена. Тому ми і вирішили втілити в життя нашу ідею – провести фестиваль квітів у нас на Закарпатті», – зазначила представниця асоціації українських флористів та координатор фестивалю Вікторія Соловей.

Участь у заході візьмуть десять команд, які створюватимуть спеціальні інсталяції присвячені темі кохання. Працюватиму вони лише з трояндами і лише в інтер’єрі. Команди з’їхались з усієї України.

«Нам дуже приємно, що такий цікавий захід відбудеться саме в нашому замку. Флористи використають тридцяти тисяч троянд, кожна з яких несе свою історію та свою таємницю», – зазначив художник та орендатор замку Йосип Бартош.

На подвір’ї для відвідувачів будуть організовані місця відпочинку та цікаві атракції. На вечір запланована музично-розважальна програма у виконані Вуличного театру “Воскресіння”, гуртів “Плесо”, “Бетяри” тощо.

Фестиваль організований з метою популяризації флористики в Україні та культури квітів загалом.

Джерело: Голос Карпат
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0