Гройсман пообіцяв включити Закарпаття до переліку областей, у яких реалізується "дорожній" експеримент

Життя  13 травня 2016 року, 08:05 1199

Під головуванням новопризначеного Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана відбулася селекторна нарада зв участю голів обласних, Київської міської держадміністрацій, голів облрад та міських голів міст обласних центрів.

Розглядалися питання стану будівництва, ремонту доріг протягом 2016 року, підготовка до закінчення навчального року, оформлення субсидій для населення в умовах підвищення тарифів на газ та житлово-комунальні послуги, передачі відповідних адмінпослуг від Мін’юсту на місця, – повідомляє прес-служба облради.

Участь у заході взяли голова облдержадміністрації Геннадій Москаль, перший заступник голови облради Йосип Борто, керуючий справами виконавчого апарату облради Юрій Гузинець, керівники відповідних департаментів ОДА.

Йосип Борто, користуючись нагодою, порушив одне з найболючіших питань Закарпаття. Це – незадовільний стан доріг. Із дорожньої інфраструктури 2 тисячі 800 кілометрів, що складає 80 процентів їх загальної протяжності, потребують капітального або поточного ремонту. Особливу стурбованість викликає продовження будівництва об’їзної дороги навколо міста Берегова та села Астей до міжнародного пункту пропуску «Лужанка» на кордоні з Євросоюзом, а також будівництва об’їзду у с. Ракошино Мукачівського району.

В Закарпатській області нема можливостей фінансувати проведення цих робіт, – зазначив Йосип Йосипович та від імені обласної ради звернувся до нового Кабінету Міністрів України з проханням включити Закарпаття до переліку областей, у яких реалізується експеримент щодо спрямування в обласний бюджет 50 відсотків суми перевиконання загального обсягу щомісячних індикативних надходжень митних платежів, що справляються під час митного оформлення товарів на території нашого краю. Як свідчить досвід Одеської, Волинської, Львівської та Чернівецької областей, цей експеримент дає позитивні результати. Нам, – далі мовив Йосип Йосипович, – не зрозуміло, чому Закарпатська область, що межує з чотирма європейськими країнами, з чималими обсягами міжнародних, у тому числі транзитних автомобільних перевезень, не включена в зазначений експеримент?

Реакція Володимира Гройсана була позитивною, він підтримав слушну пропозицію і зазначив, що «ви маєте бути включені в цей експеримент» та пообіцяв, що відповідне рішення Кабінет Міністрів прийме ближчим часом.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0