Бажаючи розваг із дівчатами, в Хусті хтиві чоловіки попались на обман

Життя  13 травня 2016 року, 13:18 5746

Оголошення еротичного змісту у соціальних мережах та на сайтах знайомств нині не дивана. Вродливі жриці кохання виставляють світлини з оголеними жіночими принадами і пропонують чоловікам широкий спектр послуг інтимного характеру. Утім… працюють напряму дівчата не завжди, а їхні сутенери інколи просто ошукують клієнтів. Про це, зокрема, заявив, громадський активіст та юрист Роман Келемен.

– У Хусті почали надавати сексуальні послуги через віртуальний «публічний дім». До мене звернулися вже троє чоловіків, які просили, аби я допоміг їм розшукати «сутенера» Івана.
Зі слів потенційних «жертв» незнайомець пропонував поповнити йому номер мобільного телефону на 400-800 грн. у одному з супермаркетів. Після виконання умови обіцяв привезти дівчат для розваг на автомобілі. Однак після того, як «клієнти» поповнювали рахунок, телефон більше не відповідав, – зазначив пан Роман.

Крім того, Роман Келемен закликає правоохоронців долучитись до пошуків сутенера Івана, адже у будь-якому разі дії чоловіка є протиправними.

Джерело: Медіа Хуст
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0