Воловецькі рятувальники гасили пожежу на АЗС

Життя  13 травня 2016 року, 20:50 788 ФОТО

Пізно ввечері 12 травня бійці державного пожежно-рятувального поста с. Нижні Ворота, що у Воловецькому районі, піднялися по тривозі й вирушили гасити умовну пожежу на автозаправній станції. О 23:30 на місцевій АЗС розпочалося нічне пожежно-тактичне заняття. Подібні тренування відбуваються щомісяця на різних об’єктах відповідно до спеціально створеного плану-графіку.

Заняття складалося із двох частин – теоретичної та практичної. У ході останньої рятувальники відпрацювали сценарій ліквідації пожежі в будівлі автозаправної станції. У гасінні умовного вогню взяли участь 1 одиниця техніки та 5 чоловік особового складу. Крім цього, проводилося охолодження резервуарів із паливно-мастильними матеріалами, щоб запобігти їхньому займанню, – інформує У ДСНС України в Закарпатській області.

Завдяки таким заняттям рятувальники вдосконалюють власні пожежно-тактичні знання й практичні навички, вкрай необхідні їм у повсякденній роботі. До того ж, налагоджується взаємодія між підрозділами Управління ДСНС України у Закарпатській області та іншими службами життєзабезпечення, відпрацьовується злагоджений механізм співпраці. У подальшому це дозволить оперативно й дієво спрацювати при виникненні надзвичайної ситуації, а головне – не допустити травмування і загибелі людей.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0