Дивний тренд у Хусті: по місту розкидані верхній одяг, взуття та... нижня білизна

Життя  16 травня 2016 року, 09:59 1436

Чого тільки не можна побачити на вулицях міста над Тисою… І це не тільки ошатні зелені острівці, архітектурні композиції, лавиці, світильники та інші елементи дизайну, але й… взуття та одежу.

Уже традиційно із настанням потепління краяни починають поступово позбавлятись від «зайвих» нарядів. Ця дивна тенденція, до слова, у тренді давно. Зокрема, торік на одній із ліній електропередач протягом тривалого часу висіли черевики. Сьогодні, між іншим, кросівки теж можна знайти на дротах, правда, вже на іншій вулиці.

Крім того, у цьому сезоні, певно, модно ще й оголятися… І, до речі, не тільки жінкам. Цими днями вночі хтось роздягнувся і залишив капелюх та піджак на площі Духновича. Одежа явно належить представнику сильної половини.

Щодо жінок, то вони теж не відстають від чоловіків. Нещодавно, скажімо, одна зі «стриптизерок» залишила сукню та кофтину неподалік ринку за узбережжі Хустеця. А на вулицях Карпатської України, Івана Франка та на Львівській часто можна натрапити і на босоніжки, і на куртки, і на шорти… і, навіть, на спідню білизну.

Джерело: Медіа Хуст
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0