Завтра у Мукачеві стартує міжнародний бізнес-форум

Життя  17 травня 2016 року, 09:27 569

У середу, 18 травня розпочнеться масштабний Mukachevo Business Forum (вул. Автомобілістів , 13, Eventum Hall). Це перша в історії міста ділова подія, покликана стати головним майданчиком для презентацій, дискусій та рішень, спрямованих як на залучення інвестиції в Мукачево, так і просування місцевих підприємств та ініціатив у країнах Заходу.

Однією з першочергових задач форуму – відкрити світу Мукачево як дуже комфортне для інвестицій місто в центрі Європи, де вже працюють підприємства провідних світових гігантів як Fischer, Flex та ABE. Окрім дискусійних та презентаційних панелей передбачені також ділові екскурсії на місцеві підприємства та неформальне спілкування у форматі «world café», –зазначає Ужгородський прес-клуб.

Мукачівський бізнес-форум триватиме у рамках відзначення днів міста 18-20 травня.

Журналісти зможуть поспілкуватися з учасниками форуму, серед яких представники торгово-промислової палати Словаччини, Польсько-Української господарчої палати, експерти з Угорщини, керівники провідних підприємств з іноземних капіталом, які працюють на Закарпатті. Відбудуться презентації німецьких та польських підприємств та ще багато перспективних зустрічей та перемовин. Діятиме також виставкова частина бізнес-форуму.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0