В Рахові пройшов фестиваль-конкурс "Над Тисою"

Життя  17 травня 2016 року, 10:40 879 ФОТО

Цієї  неділі,  15 травня, в Рахові відбувся ІХ-й районний дитячий фестиваль-конкурс естрадної пісні «Над Тисою-2016». Організатор фестивалю – Рахівський районний будинок дитячої та юнацької творчості. Як і в попередні роки, фестиваль пройшов за підтримки народного депутата України  Василя Петьовки. 

У конкурсі змагалися 48 солістів-вокалістів  із загальноосвітніх закладів району та вокальних студій  Рахівського РБДЮТ. Змагання проходили в трьох  вікових категоріях. Рівень виконавської майстерності оцінювало фахове журі.

За результатами конкурсу, у віковій  категорії  7-9 років  перше місце виборола  рахівчанка Кальба  Роксолана, яка виконала  пісню «На толоці журавель». Друге місце у Штефанюк Вікторії з міста Рахів за пісню «Україночка». Третє місце отримала Томенюк Ольга з Квасів з піснею – «Прокидайтеся Карпати».

Перемога в категорії 10-13 років дісталася Думен Евеліні з Рахова за виконання пісні «Музика весни». Друге місце у Томашук Альони з Великого Бичкова за пісню «Я піду в далекі гори». Третє місце у  Попенко Андрія з Рахова за пісню «На спи, моя рідна земля».

В старшій категорії, 14-18  років, перемогу отримала також рахівчанка Івасюк Алесія з піснею «Відлітай». Друге місце виборола Волічак Владислава з Рахова за пісню «Вільний птах». Третьою стала Васильченко Вікторія з села Видричка з піснею «Лелеча доля».

Гран-прі конкурсу та планшетний комп’ютер "САМСУНГ" в якості подарунка заслужено отримала Ролюк Іванна за пісню "О, моя  святая, Україно!".

Всі переможці отримали грамоти від Районного будинку дитячої та юнацької творчості та цінні подарунки від народного депутата України Василя Петьовки, які вручив його помічник Михайло Штефко.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0