Рахімов був з ножем, а Богуславський побив прораба, – Волошин пояснив мотиви своїх пострілів

Життя  19 травня 2016 року, 08:03 1563

Як уже повідомлялось, вчора у центрі Ужгорода стався напад на активіста Євгена Рахімова. За його словами, ужгородський політик Іван Волошин стріляв у депутата Романа Богуславського та самого активіста. 

На своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук Іван Волошин дав короткі пояснення стосовно інциденту. За його словами, Рахімов та Богуславський проникли на приватну територію комплексу "Корона", який огорожений та на який обмежений доступ в зв’язку з проведенням підготовчих робіт до реставрації.

"В нахабній формі вони почали чіплятися до працівників та до прораба перешкоджаючи їм працювати. На це все до них підійшов старший прораб з проханням вийти за межі приватної території, на що почув нецензурну лайку та погрози від Богуславського і Рахімова, прораб передав мені (я був в іншому кінці будови про ситуацію), що його «дьоргають за руки» та погрожують, я невідкладно пішов в той бік (зі мною також пішов водій екскаватора, з яким я обговорював робочі моменти). В момент підходу до цих «героїв», я побачив що депутат Богуславський... наніс удар прорабу в щелепу, в них зав’язалась бійка", – стверджує Волошин.

"Коли ми з трактористом підбігли до них, раніше судимий Рахімов витягнув з кишені ніж і почав швидкий рух в наш бік, я оголив офіційно зареєстровану зброю, зробив попереджувальний вистріл у повіря, але з огляду на те, що той злочинець продовжував рухатися на нас зробив кілька постріл по ногах. Також я сказав своєму помічнику викликати поліцію та оперативну групу. Прораб та кілька робочих затримали Богуславського, а Рахімов втік залишивши свого поддєльніка на території. Ми дочекались правоохоронців, передали їм того героя, та повідомили про всі обставини. По факту даної ситуації, за нашим повідомленням наразі порушено кримінальне провадження, яке я маю намір довести до логічного завершення внаслідок якого злочинці мають бути покарані", – додав політик.

Більше інформації стосовно цієї ситуації Іван Волошин обіцяв оприлюднити на прес-конференції, яка відбудеться сьогодні в 15:00.

 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0