У суботу відкриється фестиваль "Срібний Татош"

Життя  19 травня 2016 року, 09:30 900

21-22 травня в Чинадіївському замку Сент-Міклош Закарпатської області запанує дух старовини й Середьовіччя! Задзвенять мечі, а дами сердець відважних лицарів та заінтригована публіка, вболіватимуть за своїх фаворитів.

Непересічне дійство забере усі буденні клопоти і занурить вас у солодкий сон Середньовіччя, йдеться у повідомленні ГО "Закарпатська громада".

На найстійкіших чекає насичена вечірня та нічна програма за участі гуртів: Kings & Beggars (м.Львів), «Joryj Kłoc» (м.Львів), «Fox heart» (м.Гомель, Білорусь), «F.R.A.M.» (м.Київ),  «Bordó Sárkány» (м. Дебрецен, Угорщина), Фаєр-шоу від КІР «Пантера».

А вже після концерту опівночі організатори запрошують зібратись у дружньому колі біля вогнища і стати учасником або глядачем поетично-музично-театрального дійства «БардВатра», котра проходитиме в рамках мистецької частини фестивалю «Літатош». Цьогоріч основною темою «Літатоша» буде «Жінка у всіх її  проявах у світі та просторі», а також жіночі історичні постаті на Закарпатті.

В неділю в рамках мистецької програми проводитиметься поетичний конкурс імені Ілони Зріні та Імре Текелі. Гостем цьогорічного «Літатоша» буде сербський письменник, член професійної спілки письменників Станко Шайтінац.

Родзинкою останнього дня фестивалю для юних лицарів та дам стане середньовічний квест, який охплюватиме всю територію Срібного Татоша. На переможців чекають цікаві завдання та пам’ятні нагороди.

Для доросліших поціновувачів спортивного азарту традиційно проводитимуться лучні турніри та турнір з петанку.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0