Завтра у складі поїзду "Львів-Мукачево" у перший рейс вирушать веловагони

Життя  19 травня 2016 року, 09:54 1086

У п’ятницю, 20 травня, о 7:10 год. з головного вокзалу станції Львів відправиться регіональний потяг №827 сполученням Львів-Мукачево, у складі якого курсуватимуть два вагони, обладнані стійками для перевезення велосипедів.

За інформацією служби приміських пасажирських перевезень, велостійки будуть розміщені у першому та останньому вагонах поїзда, згідно зі схемою, це вагони №1 та №8. Одна стійка розрахована на 18 велосипедів, – стверджує прес-служба Львівської залізниці.

Пасажири, які подорожують із двоколісними друзями, при купівлі квитків у касах повинні вказати, що перевозять велосипед, та оформити квитанцію.

Регіональний потяг №827/828 сполученням Львів-Мукачево-Львів відправляється зі Львова щоденно о 07:10  та прибуває у Мукачево об 11:15. Зворотно потяг вирушає о 16:40 та прибуває до Львова о 20:45. На шляху прямування потяг зупиняється у мальовничих туристичних пунктах Карпатських гір та Закарпаття: на станціях Карпати, Свалява, Воловець, Скотарське, Лавочне, Славське, Тухля, Гребенів, Сколе, а також на вокзалах Стрия, Миколаєва та Пустомит. 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0