У Мукачеві дітлахи навчалися боротьбі з вогнем та іншими небезпеками

Життя  19 травня 2016 року, 14:05 545

19 травня у мукачівському дитячому садочку №19 було весело й гамірно. Тут пройшла виховна година, присвячена засвоєнню правил безпеки життєдіяльності. В ігровій формі діти повторювали для себе основні рекомендації фахівців і вчилися реагувати на різноманітні надзвичайні ситуації. До заходу долучилися представники Мукачівського міськрайонного відділу ДСНС спільно із правоохоронцями.

Під час виховної години на 25 дітей віком 5-6 років очікувало чимало цікавого – лекції, пізнавальні ігри, вікторини тощо. У ході останньої малеча відповідала на запитання, присвячені тематиці уникнення пожеж, а також захисту власного життя і здоров’я, – повідомляє У ДСНС України у Закарпатській області.

Рятувальники власну теоретичну лекцію урізноманітнили фото- й відеоматеріалами, аби зацікавити маленьких вихованців дитсадка. Так, для них показали відеоролик із розповіддю про те, як диспетчери пожежної частини приймають виклики від громадян і як після цього пожежні підрозділи виїжджають до місця загорання. Демонструючи ж спеціальне слайд-шоу, співробітники ДСНС нагадали дітлахам, що треба робити у випадку виникнення пожежі.

Утім самою лише теорією захід не обмежився. Рятувальники підготували для малечі цікаву гру під назвою «Загаси вуглинку». Діти поділилися на дві команди по 10 осіб і взяли участь в естафеті. У касках і пожежних рукавицях вони несли вуглинку до відра з водою, гасили її, поверталися до іншого учасника команди й передавали естафету йому. У підсумку змагань перемогла дружба, адже всі дітлахи проявили себе з якнайкращого боку. А «на десерт» у дворі дошкільного навчального закладу відбулася демонстрація пожежної техніки й оснащення для всіх охочих та розгортання пожежного рукава з подачею води, що викликало у малечі справжній захват.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0