Іван Волошин розповів свою версію подій у центрі Ужгорода

Життя  19 травня 2016 року, 15:30 929

Іван Волошин, депутат Ужгородської міської ради, розповів свою версію вчорашньої стрілянини у комплексі «Корона».

«Після обіду я знаходився на території будівельного майданчика комплексу «Корона», де зараз ведуться підготовчі роботи для відновлення та будівництва, на які є всі дозвільні документи. Мені повідомили, що на територію будмайданчика зайшли двоє відомих у вузьких колах осіб. Вони зайшли і почали хамити, грубити і діставати людей. Зауважу, що це все відбувалося на приватній території. Керівник будпроцесів підійшов, представився і попросив цих людей покинути місце проведення робіт. На свою адресу він отримав лайку і грубощі. Коли Рахімов витягнув із кишені ніж і почав рухатися у наш бік.

Моя реакція була чесна. Я витягнув офіційно зареєстровану зброю і зробив один вистріл у повітря і можливо три-чотири по ногах. Робітники скрутили Богуславського, а Рахімов втік і почав робити селфі. З огляду на те, що Богуславський був затриманий, я попросив викликати поліцію. І ми його тримали до появи оперативної групи», – розповів на прес-конференції Іван Волошин.

"Коли приїхала поліція, я повідомив, хто я такий, віддав зброю і попросив затримати пана Рахімова, щоб вилучити у нього ніж. Проте, доки вони там ходили, цей товариш (Рахімов – авт.) втік".

На питання, що Іван Волошин робив на території комплексу, він відповів, що наразі є офіційним заступником директора підприємства Бізнес-центр «Корона», котре володіє комплексом.

Нагадаємо, ужгородський депутат та його помічник заперечують, що під час нападу вони мали холодну зброю.

Джерело: Галагов.тв
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0