Наче в Європі зараз лютий холод, а не спека, – Москаль про 134 вагони із деревиною, затримані на Закарпатті

Життя  23 травня 2016 року, 13:35 755

Станом на 6-ту годину понеділка, 23 травня, на прикордонних залізничних станціях «Чоп» та «Батєво» (Закарпатська область) накопичилося 134 залізничні вагони з деревиною, готової до відправки за кордон.

– Усі ці вагони – з-поза меж Закарпаття, вони оформлені митницями інших областей переважно як дрова, – заявляє голова ОДА Геннадій Москаль. –  Власники вантажу – державні лісові господарства, які з усієї України через Закарпаття везуть ліс на експорт. Наче в Європі зараз лютий холод, а не спека! Оскільки за моїм розпорядженням дрова можна вивозити на експорт максимум метр завдовжки й поколоті, за кордон через Закарпаття ніхто їх не випустить.

Геннадій Москаль направив прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману урядову телеграму з проханням дати доручення «Укрзалізниці» припинити відправляти на Закарпаття вагони з деревиною, які заблокували роботу залізничних станцій. А обласним держадміністраціям та Державному комітету лісових ресурсів – забезпечити повергнення «дров» туди, звідки вони прибули.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0