Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 305 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 10 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 14 400+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 16 200+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • Москаль заявив про "ревізора" із кримінальним минулим у складі комісії перевіряючих на митниці

Москаль заявив про "ревізора" із кримінальним минулим у складі комісії перевіряючих на митниці

Москаль заявив про "ревізора" із кримінальним минулим у складі комісії перевіряючих на митниці

Очільник Закарпаття Геннадій Москаль заявив, що Державна фіскальна служба України залучає для тотальної перевірки Закарпатської митниці раніше судимих за хабарництво посадовців. 

ВІДЕО ДНЯ

"Голова Державної фіскальної служби Роман Насіров направив велику комісію для перевірки Закарпатської митниці в складі «найдосвідченіших в Україні ревізорів», – заявляє голова ОДА Геннадій Москаль. –  Комісії поставлене одне завдання – знайти масу недоліків у роботі митниці й показати її, як найгіршу в Україні. Особисто для мене нічого дивного в цьому немає, важко було б сподіватися на заохочення від ДФС у світлі останніх подій на Закарпатті. Однак є один нюанс – один із заступників керівника «ревізорського десанту», такий собі Великов Георгій Іванович 19.09.1978 року народження (зараз його посада – головний державний інспектор митного посту «Костопіль» Рівненської митниці) 2 серпня 2012 року був судимий Старобільським районним судом Луганської області за ч.4 ст. 368 кримінального кодексу.

Розшифровую – це отримання службовою особою хабара (неправомірної вигоди) в особливо великих розмірах. Великов був тоді головним інспектором відділу митної служби по боротьбі з контрабандою та порушеннями митних правил Луганської митниці й погорів на хабарі. Санкція статті 368-ї передбачає від 8 до 12 років позбавлення волі (до речі, в колонії закритого режиму) з конфіскацією майна та позбавленням права займати певні посади. Вирок по Великову й зараз можна знайти в Єдиному реєстрі судових рішень України. За логікою речей «ревізор» Великов мав би зараз пити в колонії чефір, а не перевіряти Закарпатську митницю. Як він опинився на волі – питання другорядне. А головне те – як він опинився в складі «ревізорської комісії» ДФС України і тепер перевіряє, хто як працює на Закарпатті! Та ще й у взаємодії з дуже засекреченою групою працівників «К» центрального апарату Служби безпеки України. Це наче в комедії Гоголя «Ревізор». Там, правда, «ревізор» був дрібним шахраєм, а тут – солідний посадовець із «ксивою»…", – зазначає Москаль на своєму офіційному сайті.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно