Москаль оприлюднив листа, на підставі якого було здійснено так звану "дипломатичну контрабанду"

Життя  24 травня 2016 року, 10:24 1922 ДОКУМЕНТ

Очільник Закарпаття Геннадій Москаль оприлюднив листа Посольства України в Словаччині, на підставі якого під виглядом дипломатичного вантажу з України намагалися вивезти сигаретну контрабанду. 

"Оскільки Міністерство закордонних справ України навіть через три дні після затримання «дипломатичної контрабанди» ніяк не може знайти листа Посольства України в Словаччині, на підставі якого в Угорщину намагалися завезти крупну партію нелегальних сигарет, оприлюднюю цей документ для громадськості, – заявляє голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль. – Як видно, лист написаний українською та словацькою мовами на офіційному бланку Посольства України в Словацькій Республіці з вихідними даними: № 6139/24-612-920 від 19.05.2016 р.", – йдеться у повідомленні на офіційному сайті голови ОДА.

"Є гербова печать і підпис 1-го секретаря Посольства України пані Оксани Ліщишин. Адресат листа такий: «Всім кого це стосується, митним та прикордонним органам». І текст: «Цим підтверджується, що 21.05 – 24.05 2016 року на дипломатичній машині Volkswagen Тransporter EE 24 158 перевозиться дипломатичний вантаж. Відповідно до Віденської конвенції він не підлягає контролю». Усі ми сподіваємося, що службове розслідування за цим ганебним фактом буде швидким, а висновки жорсткими. Паралельно ще раз звертаюся до Верховної Ради – в Україні давно слід повернути кримінальну відповідальність за контрабанду підакцизних товарів, так, як це є в Євросоюзі. Адмінпротоколами й символічними штрафами побороти контрабанду, яку возять як прості громадяни, так і панство з дипломатичними паспортами, нереально, – додає Москаль.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0