Очільник мукачівської поліції пообіцяв розібратись у ситуації із отруєнням собак у місті

Життя  24 травня 2016 року, 16:35 1229

Сьогодні до Мукачівського міськвідділу поліції навідалась ініціативна група, яка обурена фактами отруєння собак у місті. Люди побоюються, що слідом за даними подіями можуть послідувати пограбування. Саме тому містяни вирішили прийти на прийом до очільника мукачівської поліції Людвіга Файта.

За словами головного правоохоронця міста, станом на сьогоднішній день у міськвідділі поліції є 3 заяви за фактом отруєння собак. Всі випадки були зафіксовані минулиого тижня. Втім, жодної кримінальної справи за даним фактом поки не порушено. Але, за словами Людвіга Файта, сьогодні до 18 години кримінальну справу все ж буде порушено. Як кваліфікують – поки не зрозуміло.

Незважаючи на зареєстровані випадки отруєння чотирилапих, очільник поліції запевняє, що про масовість отруєнь говорити поки зарано.

Під час зустрічі із головним правоохоронцем міста, люди також висловили своє припущення, чим саме могли отруїти собак. У волонтерів підозра падає на один медичний препарат. За словами мешканців міста, у яких отруїли собак, вони тепер бояться спати вночі, оскільки не виключена ймовірність їхнього пограбування.

Людвіг Файт обіцяв розібратись у ситуації, яка склалась, і доручив зробити це якомога скоріше своєму заступнику Михайлу Петрище.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0