Москаль домагається заборони діяльності проросійської організації "ЗУБР"

Життя  25 травня 2016 року, 10:45 505

Найближчими днями в Ужгород планує приїхати така собі Олена Мазур, голова громадського об’єднання «За Україну, Білорусь, Росію» (ЗУБР), яка хоче розбудувати свою організацію на рівні Закарпатської області.

– Пані Мазур – відома україноненависниця і ксенофобка, – заявляє голова ОДА Геннадій Москаль на своєму офіційному сайті. – Її прокламації регулярно з’являються на новинних ресурсах так званої "новоросії", яка використовує риторику "ЗУБРа", як антиукраїнську пропаганду. У відкритому доступі й зараз можна знайти відео, де пані Мазур на фоні зображення своєї організації закликає українських матерів не пускати своїх дітей у «хунтівську армію» й несе всяку маячню про те, що українських хлопців, які відмовляються воювати на Донбасі, вбивають і вирізають органи.

Мазур хоче залучити в свою організацію закарпатських недобитків-комуністів, у тому числі й колишнього нардепа від цієї партії, засудженого священника-сепаратиста і «наукову інтелігенцію». Попереджую, що жоден «ЗУБР» на Закарпатті не пройде. Як тільки Мазур з’явиться на Закарпатті, нею займеться СБУ. Я доручив обласному управлінню цієї спецслужби вжити найжорсткіших передбачених законодавством заходів як до Мазур, так і до місцевої «еліти», яка захоче погратися на Закарпатті в «русскій мір». Паралельно я вже направив звернення в Міністерство юстиції з проханням зняти з реєстрації ГО «ЗУБР» за відверту антиукраїнську та ксенофобську діяльність, – йдеться у повідомленні Геннадія Москаля. 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0