У Мукачеві представники ОСББ області обмінювались власним досвідом

Життя  25 травня 2016 року, 12:18 506

Згідно із законодавством до 1 липня 2016 року мешканці багатоквартирних будинків повинні створити ОСББ чи обрати управителя, тому нині активізовано цей процес. Приклади ефективного управління будинками підштовхують мешканців багатоповерхівок до об’єднання. Сьогодні в Мукачеві зібралися представники ОСББ з Ужгорода, Берегова, Хуста, а також Мукачева.

Керівник «Обласної асоціації співвласників багатоквартирних будинків «Закарпаття» Ігор Капітан зазначає: альтернативи створенню ОСББ нема, – йдеться у повідомленні Мукачівської міської ради.

«В першу чергу ми намагаємося вирішували проблемні питання діючих і новостворених ОСББ, ділитися практичним досвідом їх організації. Нам цікаво, що вже зроблено в різних куточках області. І цим досвідом ми маємо ділитися», – каже Капітан.

За його словами найкращий варіант – фінансове стимулювання створення ОСББ, як це зроблено в Мукачеві. «В місті компенсується до 95% для ОСББ для заходів із енергозбереження. Ми хочемо, щоби і в інших містах області запровадили такий самий механізм. Наступний етап юридичного характеру – ми маємо вирішувати і юридичні питання щодо передачі будинків на баланс ОСББ, прилеглої території», – констатує керівник асоціації.

У ході зустрічі домовлено проводити обмін інформацією та досвідом з метою ефективнішої роботи зі створення ОСББ в області.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0