Під час будівництва хоспісу у Виноградові вкрали понад мільйон гривень, – фініспекція

Життя  26 травня 2016 року, 12:25 1160

Державна фінансова інспекція завершила перевірку будівництва хоспісу у Виноградові, довкола якого минулого року спалахнув міжнародний скандал.

Перевірка виявила факти прямих крадіжок при будівництві хоспісу на 1 мільйон 32 тисячі 677 гривень, а також завдання шкоди внаслідок зловживань на 720 тисяч 961,34 гривень, – йдеться у повідомленні на офіційному сайті очільника Закарпаття.

–  За даним фактом відкрите кримінальне провадження, зробимо все, щоб винні були покарані згідно із законодавством, –   повідомляє голова ОДА Геннадій Москаль.

Нагадаємо, що в 2012 Єврокомісія своєю спеціальною програмою виділила грантові кошти (усього 739 тисяч 441 євро) для створення першого на Закарпатті хоспісу, який після кількох перенесених термінів мав бути зданий в експлуатацію до 25 грудня 2015 року. На облаштування хоспісу на місці колишньої військової частини у Виноградові виділялися кошти і з районного бюджету, однак будівлю так і не завершили в строк. Більш того, комісія райради виявила, що в процесі будівництва мали місце фінансові махінації. Зараз факти зловживань і крадіжок встановила перевірка Держфініспекції.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0