У Мукачеві відкрили "Творчий простір a priori"

Життя  27 травня 2016 року, 18:02 3683 ФОТО

Протягом місяця команда Продакшн компанії "ДОБРЕ" – Роман Жук, Валерій Вареник та Євгеній Грабовчак, – шукали неймовірно чуттєву історію двох закоханих сердець в проекті "Краща історія кохання".

Як зазначив на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук Роман Жук, вони отримали чудові, чуттєві та неймовірно відверті розповіді про те, як люди зустріли свою половинку.

"Усі вони унікальні та безумовно гідні бути переможцями. І так воно власне і буде, адже без уваги ми нікого залишити не збираємось", – зазначає Роман Жук.

І не залишили. Вчора, 26 травня 2016 року, відбулось неймовірне свято по вул. Недецеї 30 – відкриття "Творчого простору a priori", учасниками якого є продакшн компанія "Добре" та Вешеленій Михайло; переїзд в новий офіс "Країни свят" та оголошення переможців проекту "Краща історія кохання".

Отже, кожен, хто в повній мірі виконав усі умови конкурсу отримав сертифікат на одноразову 50% знижку на послуги "Добре" чи партнерів проекту, яка діятиме протягом року.

Щасливчиками стали вісім пар – Сергій та Світлана Тимощук, Енвєр та Світлана Аблаєві, Юрій та Альона Говдош, Роберт та Діана Фадяш, Денис та Антоніна Недбайло, Данило та Юлька Юрік, Сергій та Світлана Тимощук, Сашко та Яна Човбан, Назар та Ксенія Сапрікіна.

"Головний приз було віддано історії Ушакова Сергія та Шелеї Наталії, а одну пару ми обрали на власний розсуд", – це Квіта Решетар та Декет Назар.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0